Hakkımızda

Online Psikoloji Merkezi nedir?

Online Psikoloji Merkezi, dünya çapındaki standartlara uygun tasarlanmış çevrimiçi psikolojik destek ve danışmanlık platformudur. Bünyesinde lisanslı psikologlar, alanının uzmanları, terapistler ve danışmanları barındırarak, danışmanlık hizmetlerine kolay ve uygun ulaşımı sağlamaktadır.

UZMANLARIMIZ

Onlinepsikolojimerkezi.com, lisanslı, çeşitli alanlarda eğitim almış Psikolog, Psikolojik Danışmanlar, terapistler ve alanında uzman kişilerle çalışır.

YÖNETİM VE DESTEK EKİBİ

Onlinepsikolojimerkezi.com, alanında uzman kişiler tarafından yönetilmektedir. Ekibimiz gerek uzman gerek danışan tarafından yaşanabilecek herhangi bir anlaşmazlık veya sorun halinde 7/24 ilgilenerek, verilen hizmetin en yüksek kalitede olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

EKİBİMİZDE YER ALMAK İÇİN

Siz de bu ekibin içerisinde uzman kadrosunda yer almak istiyorsanız buradan bizlere ulaşabilirsiniz veya basvuru@onlinepsikolojimerkezi.com adresine mail atabilirsiniz.

HİZMET POLİTİKASI VE GİZLİLİK

Onlinepsikolojimerkezi.com aracılığı ile alınan bütün online hizmetler etik ve gizlilik kuralları çerçevesinde verilmektedir.

Gizlilik Sözleşmesi
Hizmet Sözleşmesi

Blog

HAYATIN TA KENDİSİ
“STRES”

Gün geçmiyor ki, stressiz bir gün geçirelim...

Tümünü Oku
“KISKANÇLIK”
NORMAL MİDİR?

Bu kadar sık kullanılan bir sözcük olmasına karşın ...

Tümünü Oku
AŞK'IN
SON KULLANMA TARİHİ

Aşk yemek yapmak gibidir.. Yemek yaparken ...

Tümünü Oku