Burcu Koçak

Uzman Klinik Psikolog

50 Dakika / 250 TL

Mesaj . Sesli . Görüntülü

Merhabalar. Ben Burcu Koçak. Lisans eğitimimi, 2012 yılında, Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde, yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladım. 2021 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi; Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programını bitirdim. Uzun yıllardır ruh sağlığı alanında görev yapıyorum. Farklı kitleler ve çeşitli ruh sağlığı sorunlarıyla çalışma imkânı buldum. Lisans eğitimimi bitirir bitirmez bir özel eğitim merkezinde işe başladım ve özel eğitime gereksinimi olan bireyler ile yakınlarına psikolojik destek ve danışmanlık hizmeti sundum. Ardından Ankara Keçiören Kaymakamlığı; Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına girdim ve farklı yaş grubundaki danışanlarım için mesleki sorumluluklarımı yerine getirdim. Şu anda bir üniversitede; gereksinimleri doğrultusunda, öğrencilerin ve personelin ruh sağlığı kalitelisini koruma ve iyileştirmeye yönelik psikolojik danışmanlık, rehberlik ve psikoterapi hizmeti vermekteyim.

Eğitim

Deneyim Süresi

 • 10

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

 • Klinik psikoloji, Genel Psikoloji, Bipolar ve İlişkili Bozukluklar, Depresif Bozukluklar, Anksiyete bozuklukları, Obsesif-Kompulsif ve İlişkili Bozukluklar, Travma ve Stresörle İlişkili Bozukluklar, Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Kişilik bozuklukları, Uyum sorunları, Kişilerarası ilişki sorunları, Stresle başa çıkma becerileri, Sosyal Beceriler, İletişim Becerileri, Problem çözme becerileri, Öfke kontrolü

Hizmetleri

 • Mesajlaşma
 • Sesli Görüşme
 • Görüntülü Görüşme
 • User Image

  Burcu Hanım'dan yaklaşık 4 aydır terapi alıyorum ve kendisinin bana yardımı çok büyük. Hayatımda çok zor bir dönemde kendisiyle tanıştım ve beni tekrar hayatıma bağlayan insan oldu. Her hafta beni kendime daha da yaklaştırdı, dürüst ve samimi yaklaşımıyla çözemediğim sorunlarımı yeniden düşünebilir oldum. Kendimle gurur duyabileceğim ve mutlu olabileceğim bir insan olmaya her hafta daha da yakınmışım gibi hissediyorum. Daha önceki terapi deneyimlerimde yaşadığım olumsuzluklardan dolayı biraz önyargılı yaklaştığım terapi sürecimde kendimi çok daha rahat hissetmemi sağladı. Size ne kadar teşekkür etsem az Burcu Hanım.

 • User Image

  Burcu hanımla görüşmeye başladığımdan itibaren hayatıma çok etkisi oldu bakış açım değişti hayata daha pozitif ve güzel yönden bakmaya başladım destekleri için çok teşekkür ederim :) 🙏

 • User Image

  Burcu hanımla olan görüşmemden çok memnun kaldım.Kendisi yaşadığım zorluklarla nasıl başa çıkacağımı bu süreci nasıl daha kolay atlatabileceğimi bana gösterdi. Burcu hanımla konuşmak bana kendimi iyi hissettirdi. Fikirleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim Burcu hanım.

 • User Image

  Burcu Hanımla yaptığım görüşmeler beni daha iyi hissettiriyor, görüşmelerinden çok memnun kaldım

 • User Image

  Burcu Hanım ile görüşmelerimizde onun çok güler yüzlü ve sıcakkanlı yaklaşımıyla kendimi çekinmeden rahatça ifade edebiliyorum ve paylaşımlarda bulunabiliyorum. Bana zor ve sıkıntılı gelen durumlara daha mantıklı ve pozitif bi bakış açısıyla bakmamda yardımcı oluyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • User Image

  İlk defa online danışanlık aldım daha öncesinde terapi görüyordum ama yeni birine ihtiyacım vardı sorduğu sorularlala kendi içime yolculuk yapıp sorunlarla problemlerle yüzleşmeme sebep oldu evet bu benim için zordu ama bu süreci birlikte yöneterek kendimi sevmeye kendimi farketmeye başladım sürecimiz hale devam ediyor ama ben 1 ayda çok büyük farkındalıklar kazandım güler yüzü sıcakkanlılığı sabrıyla sizelerdede büyük farkındalıklar oluşturacğını düşünüyorum herşey için teşekkür ediyorum .

 • User Image

  Hayatımın ilk terapi seansını Burcu Hoca ile deneyimledim. İyiki de bu süreç Burcu hocayla ilerliyor. Kendimle alaklı tüm problemlerimi rahatlıkla anlatabildiğim ve bana o kadar iyi hissettiren bir hocaki onun sayesinde seanslarımdan hep rahatlamış hissediyorum herkese de tavsiye ederim :)

 • User Image

  Burcu Hanim'la dördüncü seansımızı yaptık. Olaylara geniş bir pencereden bakmam için bana yardım etmesi, önerileri şu anda hayatımı kolaylaştıran ve kendime şefkatle yaklaşmamı sağlayan yegane şey.

 • User Image

  burcu hanımla yeni başladık ama daha yolun başında olmamıza rağmen kendimi kötü hissettiren birçok şeyi aşabileceğime dair inancım sayesinde arttı.Çözüm odaklı yaklaşımı ve anlatmak istediğiniz durumu cok iy bir şekilde algılaması kendinizi cok iyi hissettiriyor.Burcu hanım enerjisiyle hiç çekinmeden rahatça kendinizi aktarabileceğiniz bir psikolog.Daha yolun başındayız ama yola devam etmekten tereddüt etmeyeceğim birisi cok teşekkürler

 • User Image

  Burcu Hanımla yeni başladım. İkinci görüşmem daha yolun çok başında olmamıza rağmen o kadar iyi hissettirdi ki. Çok iyi bir hafta geçirdim. Enerjisi ,güler yüzü ,pozitif yaklaşımları çekinmeden anlatmamı sağladı. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşması, sorunlarla başa çıkmam konusunda verdiği tavsiyeler bana çok iyi geldi. Kendisi mükemmel biri. İnanıyorum ki süreci sayesinde çok daha rahat atlatacağım. Çok çok teşekkür ederim.

 • User Image

  Burcu Hanımla iki seanstir görüşüyorum. Bu alanda kendini geliştirdiğine inandığım pozitif biri. Tavsiyeler de bulunması bence onu diğer psikologlardan ayıran en önemli özellik. Yolu açık olsun..

 • User Image

  Burcu hanimla yaklaşık 2-3 aydır seanslarımıza devam ediyoruz. Bu süreçte yorgun düştüğüm zamanlarda ilk sığındığım kişi oldu. Her hafta belirlediğimiz yeni hedeflerle diğer haftaya baska bir sorunu daha halletmis olarak baslamaya cabalamamı sağlıyor. Bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum başlarken ama zaman geçtikçe seanslara devam ettikçe ne kadar beni değiştirdiğini iyi geldiğini anlıyorum. İyi ki var canim Burcu hanım 💓