Burcu Koçak

Uzman Klinik Psikolog

50 Dakika / 650 TL

Mesaj . Sesli . Görüntülü

Merhabalar. Ben Uzman Klinik Psikolog Burcu Koçak. Lisans eğitimimi, 2012 yılında, Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde, yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladım. 2021 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi; Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programını bitirdim. Uzun yıllardır, alanımda, profesyonel olarak; farklı kitleler ve çeşitli ruh sağlığı sorunlarıyla çalışıyorum.

Eğitim

Deneyim Süresi

 • 12

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

 • Klinik psikoloji, Genel Psikoloji, Bipolar ve İlişkili Bozukluklar, Depresif Bozukluklar, Anksiyete bozuklukları, Obsesif-Kompulsif ve İlişkili Bozukluklar, Travma ve Stresörle İlişkili Bozukluklar, Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Kişilik bozuklukları, Bağımlılık, Aile ve Çift Terapisi, Evlilik ve İlişki Danışmanlığı, Kişisel Gelişim , Kişilerarası İlişkiler, Öfke Kontrolü, Stresle Başa Çıkma, Fobiler, Panik Bozukluk, Kayıp ve Yas

Hizmetleri

 • Mesajlaşma
 • Sesli Görüşme
 • Görüntülü Görüşme
 • User Image

  Burcu Hanım'dan yaklaşık 4 aydır terapi alıyorum ve kendisinin bana yardımı çok büyük. Hayatımda çok zor bir dönemde kendisiyle tanıştım ve beni tekrar hayatıma bağlayan insan oldu. Her hafta beni kendime daha da yaklaştırdı, dürüst ve samimi yaklaşımıyla çözemediğim sorunlarımı yeniden düşünebilir oldum. Kendimle gurur duyabileceğim ve mutlu olabileceğim bir insan olmaya her hafta daha da yakınmışım gibi hissediyorum. Daha önceki terapi deneyimlerimde yaşadığım olumsuzluklardan dolayı biraz önyargılı yaklaştığım terapi sürecimde kendimi çok daha rahat hissetmemi sağladı. Size ne kadar teşekkür etsem az Burcu Hanım.

 • User Image

  Burcu hanımla görüşmeye başladığımdan itibaren hayatıma çok etkisi oldu bakış açım değişti hayata daha pozitif ve güzel yönden bakmaya başladım destekleri için çok teşekkür ederim :) 🙏

 • User Image

  Burcu hanımla olan görüşmemden çok memnun kaldım.Kendisi yaşadığım zorluklarla nasıl başa çıkacağımı bu süreci nasıl daha kolay atlatabileceğimi bana gösterdi. Burcu hanımla konuşmak bana kendimi iyi hissettirdi. Fikirleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim Burcu hanım.

 • User Image

  Burcu Hanımla yaptığım görüşmeler beni daha iyi hissettiriyor, görüşmelerinden çok memnun kaldım

 • User Image

  Burcu Hanım ile görüşmelerimizde onun çok güler yüzlü ve sıcakkanlı yaklaşımıyla kendimi çekinmeden rahatça ifade edebiliyorum ve paylaşımlarda bulunabiliyorum. Bana zor ve sıkıntılı gelen durumlara daha mantıklı ve pozitif bi bakış açısıyla bakmamda yardımcı oluyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • User Image

  İlk defa online danışanlık aldım daha öncesinde terapi görüyordum ama yeni birine ihtiyacım vardı sorduğu sorularlala kendi içime yolculuk yapıp sorunlarla problemlerle yüzleşmeme sebep oldu evet bu benim için zordu ama bu süreci birlikte yöneterek kendimi sevmeye kendimi farketmeye başladım sürecimiz hale devam ediyor ama ben 1 ayda çok büyük farkındalıklar kazandım güler yüzü sıcakkanlılığı sabrıyla sizelerdede büyük farkındalıklar oluşturacğını düşünüyorum herşey için teşekkür ediyorum .

 • User Image

  Hayatımın ilk terapi seansını Burcu Hoca ile deneyimledim. İyiki de bu süreç Burcu hocayla ilerliyor. Kendimle alaklı tüm problemlerimi rahatlıkla anlatabildiğim ve bana o kadar iyi hissettiren bir hocaki onun sayesinde seanslarımdan hep rahatlamış hissediyorum herkese de tavsiye ederim :)

 • User Image

  Burcu Hanim'la dördüncü seansımızı yaptık. Olaylara geniş bir pencereden bakmam için bana yardım etmesi, önerileri şu anda hayatımı kolaylaştıran ve kendime şefkatle yaklaşmamı sağlayan yegane şey.

 • User Image

  burcu hanımla yeni başladık ama daha yolun başında olmamıza rağmen kendimi kötü hissettiren birçok şeyi aşabileceğime dair inancım sayesinde arttı.Çözüm odaklı yaklaşımı ve anlatmak istediğiniz durumu cok iy bir şekilde algılaması kendinizi cok iyi hissettiriyor.Burcu hanım enerjisiyle hiç çekinmeden rahatça kendinizi aktarabileceğiniz bir psikolog.Daha yolun başındayız ama yola devam etmekten tereddüt etmeyeceğim birisi cok teşekkürler

 • User Image

  Burcu Hanımla yeni başladım. İkinci görüşmem daha yolun çok başında olmamıza rağmen o kadar iyi hissettirdi ki. Çok iyi bir hafta geçirdim. Enerjisi ,güler yüzü ,pozitif yaklaşımları çekinmeden anlatmamı sağladı. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşması, sorunlarla başa çıkmam konusunda verdiği tavsiyeler bana çok iyi geldi. Kendisi mükemmel biri. İnanıyorum ki süreci sayesinde çok daha rahat atlatacağım. Çok çok teşekkür ederim.

 • User Image

  Burcu Hanımla iki seanstir görüşüyorum. Bu alanda kendini geliştirdiğine inandığım pozitif biri. Tavsiyeler de bulunması bence onu diğer psikologlardan ayıran en önemli özellik. Yolu açık olsun..

 • User Image

  Burcu hanimla yaklaşık 2-3 aydır seanslarımıza devam ediyoruz. Bu süreçte yorgun düştüğüm zamanlarda ilk sığındığım kişi oldu. Her hafta belirlediğimiz yeni hedeflerle diğer haftaya baska bir sorunu daha halletmis olarak baslamaya cabalamamı sağlıyor. Bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum başlarken ama zaman geçtikçe seanslara devam ettikçe ne kadar beni değiştirdiğini iyi geldiğini anlıyorum. İyi ki var canim Burcu hanım 💓

 • User Image

  Burcu Hanımla üçüncü seansımızı gerçekleştirdik. Bu seanslarda bile ilerlediğimizi ve bir şeylerleri aştığımızı fark edebiliyorum. Önceleri endişelerim vardı online terapi hakkında. Sorunuma göre kendisini özellikle seçtim. Kendi kişisel yetkinliği ve olumlu yorumlar bunda etkili oldu. Verdiği hedefleri sonraki seansa kadar gerçekleştirmeye çalışıyorum ve bu benim için gelişme oluyor. İyi ki onunla çalışmaya başlamışım diyorum sadece dinlemekle kalmaması,yüzleştirmesi, farklı açılardan bakmamı sağlaması çok güzel.Teşekkür ederim kendisine.

 • User Image

  Burcu Hanım'dan 1 aydır terapi alıyorum ve kendisi bu süreç içerisinde hayatımda önemli şeyleri fark etmemi sağladı. Yaptığı yorumlar ve sahip olduğu bilgi birikimiyle gerçekten profesyonel bir yardım aldığımı hissettiğim birisi. İyi ki Burcu Hanım'dan destek almaya karar vermişim. Çok teşekkürler (:

 • User Image

  Burcu Hanım alanının uzmanı gerçekten, hem bilgisi hem nazik ilgili yaklaşımı ile kendinizi güvenli ellere teslim edeceksiniz

 • User Image

  Burcu hanımı tanıdığım için şanslıyım. Nazik ve ilgili davranıyor.Bana iyi hissettiriyor.🫶

 • User Image

  Burcu hanımın problemlerine çözüm önerilerinde bulunması,farklı bakış açılarıyla yaklaşması ,nezaketi,güleryüzü bana kendimi iyi hissettiriyor.kendisine teşekkür ederim.

 • User Image

  Bugün Burcu Hanım ile 2. terapi seansına girdim. Şimdiden bişeylerin değitiğini ve iyi hissettiğimi fark edebiliyorum ve gün geçtikçe kendimi daha iyi anlamamda yardımcı olacağından hiçbir şüphem yok.

 • User Image

  Burcu Hanım'la birkaç seanstır görüşüyorum. Kesinlikle kendimi anlamamda bana çok yardımı dokundu ve kendimi seanslardan sonra daha iyi hissediyorum. Çok kibar ve pozitif biri olduğundan kendinizi ifade ederken gerilip tereddüte düşmüyorsunuz ve rahat hissediyorsunuz. Kendisine teşekkür ederim. :)

 • User Image

  burcu hanımla birkaç seans görüştük ve çok olgun çok pozitif biri:) rahat konuşabiliyorum ve kendimi güvende hissediyorum, hissettiklerinizi ya da yaşadıklarınızı psikolog bile olsa anlatamayacağınızı düşündüğünüz olmuştur ama burcu hanımda böyle hissetmiyorsunuz. her şey için teşekkür ederim

 • User Image

  Tedavi sürecimden memnun kaldım. Psikoloğum çok ilgiliydi ve kaygı bozukluğu sorunumu aşmamda çok yardımcı oldu.

 • User Image

  bugün burcu hanımla ilk seansımızı gerçekleştirdik. İlişkim hakkında bazı tavsiyelerde bulundu bana. Aydınlanmam ve adım atmam konusunda desteği için teşekkür ederim.

 • User Image

  Burcu hanımla yaptığımız seansların ilk görüşmemizden itibaren bana iyi geldiğini hissediyorum. Olaylara farklı açılardan bakmamı ve kendimi tanımamı sağlıyor. Güler yüzlü ve pozitif biri. Onunla konuşurken kendimi rahat hissediyorum. Daha iyi olacağıma inanmamı sağlıyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

 • User Image

  Burcu Hanım ile henüz başlamamıza rağmen anladım ki daha çok yolumuz olacak kendisi ile ,inanılmaz tatlı,içten ve profesyonel olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

 • User Image

  Burcu Hanim ile 1 ayi askin süredir her hafta düzenli olarak seanslarimiz oluyor. Daha önce hicbir terapiste anlatmadigim seyleri bile ona kisa süre icinde acabildim. Yüksek enerjisi ve ictenligi icin cok tesekkür ederim.

 • User Image

  Burcu hanımla 1 aydır görüşüyoruz. Açıkçası başlayana kadar ne olabilir ki diye düşünmüştüm. Fakat çok doğru bir karar aldığımı ilk seans ta anladım. Burcu hanım iyiki hayatımdasınız çok teşekkür ederim.

 • User Image

  Merhaba, Hayatımda ilk kez bir profesyonel hoca ile görüştüm. Burcu Hanım, son derece içten, samimi, pozitif, tecrübeli. Soruları ve cevapları ile beni hayatımın en zorlu yolculuğuna çıkardı. Kendisine duyduğum güven ve saygı sonsuz. İyi ki yollarımız kesişti. Hayat gerçekten de çok kısa. Başedemediğimiz duygular olduğunda, bir nefese ihtiyacımız olduğunda, içinden çıkamadığız durumlarda paylaşmak istediğimiz her konu ile ilgili kesinlikle profesyonel desteğe ihtiyacımız var. Adresi de, sevgili Uzman Klinik Psikolog Burcu Koçak! Sihirli değneği ile ruhumuzu tamir edeceğinden çok ama çok eminim. İyiki varsın hocam!

 • User Image

  Kendisi son derece kibar, pozitif ve anlayışlı biri. Sorduğu soruları örneklendirerek de sizin daha detaylı bir şekilde düşünmenizi ve hayatınızda yaşadıklarınızı gözden geçirmenize yardımcı olmakta.

 • User Image

  Burcu Hanımla 1 aydır görüşüyoruz bana bu kadar iyi geleceğini tahmin etmiyordum. Kendisi ile konuşmak çok kolay seansların nasıl geçtiğini anlamıyorum bile. Seans sonunda kendimi hafiflemiş hissediyorum.

 • User Image

  Burcu hanımla görüşmelere yeni başladık. Kendisi daha ilk görüşmeden tecrübeli biri olduğunu hissettirebiliyor. Güler yüzlü biri ve en önemlisi benim göremediğim şeyleri sorgulamamı sağlıyor. Yeni başladığım bu yolculuktan güzel sonuçlar alacağımı umut ediyorum. Kendisine teşekkür ederim.

 • User Image

  1 ay önce bir konu hakkında Burcu hanıma danıştım çok faydası oldu. Tekrardan ihtiyacım olursa tekrar görüşmek isterim. Diğer arkadaşlara da tavsiye ederim.