Gülnaz Ateş

Psikolog

50 Dakika / 180 TL

Mesaj . Sesli . Görüntülü

Psikoloji lisans eğitimimi Yakın Doğu Üniversitesi’nde tamamladım. Lisans eğitimim boyunca onur belgeleri ve yüksek onur belgeleri alarak mezun oldum. Bununla birlikte lisans sürecimde Özel Öncü Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde zorunlu staj programımı tamamladım. Bununla birlikte danışmalık merkezinde altı ay gönüllü olarak staj yaptım. Yapmış olduğum gönüllü ve zorunlu stajlarımda çocuk, ergen, yetişkin ve bireysel terapilere katılma, birebir görüşme şansı ve test yapma fırsatım oldu. Lisans sürecimde çeşitli konularda seminerlere katıldım ve halen kendimi geliştirmeyi görev edinmiş biri olarak ruh sağlığı alanında yararlı hizmetler vermek adına yapılması ve alınması gereken her türlü eğitimi almaya özen ve çaba gösteriyorum. AGTE, Wısc-r Zeka Testi, Moxo Test, Çocuk Resimleri Analizi ve Psikolojik Yorumlanması Uygulayıcı Eğitimi, Çocuk Değerlendirme Testleri Uygulayıcı Eğitimi ( Gessel Gelişim Figürleri, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi; Frankfurter Dikkat Testi, D2 Dikkat Testi, Bender Gestalt Görsel Algı Testi, Frostig Gelişimsel Algı Testi; Catell Zeka Testleri, Porteus Labirentleri Testi, Kent EGY Zeka Testi: Kinder Angst Korku Testi, Öğrenme Güçlüğü Belirti Tarama Envanteri, Sınav Kaygısı Ölçeği, Çocuklar için Kaygı-Anksiyete-Depresyon Ölçeği, Beier Cümle Tamamlama Testi), MMPI Uygulayıcı ve Yorumlayıcı sertifikalarım mevcut olup Stres Yönetimi, Filial Terapi, Oyun Terapisi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi uygulayıcı eğitimlerini tamamlamış bulunmaktayım. Aynı zamanda bilimsel temellere dayandırılmış, etkinliği kanıtlanan Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi alanına yönelip Dr. Sinem Durusal' dan Yetişkinlerde Bilişsel-Davranışçı Terapi uygulayıcı eğitimimi başarıyla tamamladım.

Eğitim

Deneyim Süresi

 • 1 yıl

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

 • Panik Atak, Anksiyete, Depresyon, Fobiler, Enürezis-Enkoprezis, Obsesif-Kompulsif Bozukluk (OKB), Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Çocuk-Ergen Psikoterapi, Yetişkin Psikoterapi, Oyun Terapisi, Filial Terapi, Aile Uyum Sorunları , Aile Terapisi, Ebeveyn-Çocuk İlişkileri , Yeme Bozukluğu, Sınav Kaygısı, Özgüven Problemi, Öfke Yönetimi, Sosyal Fobi, İş Stresi, Takıntılar, Stres Yönetimi, Stresle Başa Çıkma, Kriz ve Yas Terapisi

Hizmetleri

 • Mesajlaşma
 • Sesli Görüşme
 • Görüntülü Görüşme
 • User Image

  Gayet güzel bi terapi oldu kendimi daha rahat hissetirdi teşekkür ederim gülnaz hanıma

 • User Image

  Hayatımda kendime Bile anlatamadığım duyguları bana çok güzel bi şekilde anlattı sakince beni yıllardır tanıyormuş gibi sizinle iletişimim hiç kopmasın istedim bana çok iyi geldiniz:)

 • User Image

  Merhaba bir psikolokta olması gereken tüm özellikleri kendisinde buldum bir sağlıkçı olarak.Kendisine durumumla ilgili çok mataryal sunamama rağmen beni dinlerkenki duruşu gösterdiği yol tavsiyeler çok faydalı oldu .Girdaptaydım çok çaresizdim şu anda hayata ve sorunuma daha güçlü ve daha sağlıklı bakıyorum.Artık çözemediğim her durumda kendisine ulaşacam .Yolunuz açık açık olsun .Teşekkür ederim çokkkk.

 • User Image

  Kendimi çok rahat hissettirdiğini düşünüyorum. Seansımın üzerinden 1 hafta geçti ve konuştuklarımız gayet etkili oldu. Terapide konuştuğumuz konular üzerinde çalışmalar yaptım ve eksikliklerimi gördüm.

 • User Image

  Şimdiye kadar ikinci randevuyu aldığım ilk psikolog, insani çok güzel anlayıp sakince cozume götürüyor. Bence işini cok iyi yapiyor. Bana cok iyi geldiniz tesekkur ederim

 • User Image

  Gülnaz Hanım gerçekten çok samimi, insan kendisiyle konuşurken hiç çekinmiyor. İşini çok severek ve bilinçli icra ettiğini düşünüyorum. Yönlendirmeleriyle kişinin kendisinde farkındalık kazandırmasını sağlıyor ve bunu çok iyi yapıyor. Kendisiyle konuşmak hem bir profesyonelle konuşma hem de bir dostla sohbet etme hissi uyandırıyor. Danışanı olmaktan çok memnunum.