Yalçın Kurtcebe

Uzman Klinik Psikolog

50 Dakika / 230 TL

Mesaj . Sesli . Görüntülü

Burdur'da doğdum ve büyüdüm. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Burdur'da tamamladıktan sonra Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde psikoloji lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim boyunca 4 onur belgesi ve 1 yüksek onur belgesi alarak mezun oldum. 2020 yılında Klinik Psikoloji eğitimime başladım ve 2022 yılında yüksek onur belgesi alarak bitirdim. Klinik stajımı Burdur Devlet Hastanesinde tamamladım. Yaklaşık 2 yıldır Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Kıbrıs'ta Eğitmen/Uzman Psikolog olarak çalışmaktayım. Yaratıcı drama alanında dersler vermekteyim. Tüm bunların yanı sıra 3 yıldır, psikolojik yayın platformu olan Psikopress sitesinde editörlük yapmaktayım. Psikolojik Testler Eğitimleri, Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi başta olmak üzere çeşitli eğitim ve sempozyumlara katılarak aktif bir şekilde eğitimlerimi almaya devam etmekteyim.

Deneyim Süresi

  • 2 yıl

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

  • kaygı bozuklukları, bağımlılıklar, aile sorunları, ilişki sorunları, depresyon, fobiler, travma, panik bozukluk, yetişkin, sınav kaygısı, yemek bozuklukları, sosyal anksiyete, öfke kontrolü, ergen, sosyal fobi, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, boşanma süreci, çocuklara mahremiyet eğitimi, internet bağımlılığı, uyku problemleri, kişilik bozuklukları, odaklanma problemi, erteleme

Hizmetleri

  • Mesajlaşma
  • Sesli Görüşme
  • Görüntülü Görüşme
  • User Image

    Yalçın Bey ile 11 seanstır beraberiz ve kendisiden cok memnunun. Yurt disinda olmama ragmen onunla geçirdiğim seanslarda kendimi hic yabancı hissetmedim. Yalçın Bey gayet samimi, anlayisli ve bir cok konuda yardimci oldu. Onun sayesinde kendimi nasıl iyi hissedebileceğim ve sorunlarımı nasıl çözebileceğim konusunda gelişmeler yaşıyorum. Bir psikologda olması gereken güler yüz, samimiyet, anlayış her şey mevcut. Bir psikologla görüşmek isteyip çekinenler Yalçın Bey’e tereddütsüz ulaşabilirler.