Nur Pelin Buran

Psikolog

50 Dakika / 180 TL

Mesaj . Sesli . Görüntülü

Ben psikolog Nur Pelin Buran. Manisa/Salihlide doğdum. Sekine Evren Anadolu Lisesi ve Konum Kolejinde okuduktan sonra, lisans eğitimimi şeref derecesi ile Doğu Akdeniz Üniversitesinde tamamladım. Şu anda Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktayım. Ayrıca İstanbul Üniversitesinde Çocuk Gelişi okumaktayım. Türk Psikologlar Derneği asil üyesiyim. Öğrenim sürecim boyunca ; Aile danışmanlığı eğitimimi yıldız teknik üniversitesinde , Madalyon psikiyatri Kliniğinden öfke kontrolü eğitimini aldım . Ayrıca MMPI uygulayıcı ve yetişkin testleri uygulayıcısıyım. Lisansım sırasında turgutlu devlet hastanesi ve söke toplum ruh sağlığı merkezinde gönüllü olarak bulundum. Yüksek lisansım sırasında Süleyman Gündüz Psikiyatri kliniğinde staj yaptım. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti /Gazimağusada bulunan Neo Kids kreşinde 10 ay boyunca otizm tanılı bir çocukla gölge öğretmen olarak çalıştım. Zorunlu stajımı ise Salihli t tipi kapalı/açık cezaevinde gerçekleştirdim. Sevinç Göral Alkan tarafından Şema Terapi Giriş Webinarına katıldım. Çocuklarda davranış bozuklukları eğitimine katıldım. Sizlere daha da iyi yardımcı olabilmek adına eğitimlere devam etmekteyim. Devam etmekte olduğum eğitimler ise Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu önderliğinde Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimidir.

Eğitim

Deneyim Süresi

 • 2

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

 • Öfke kontrolü , Depresyon , Aile Danışmanlığı , OKB, Travma Sonrası Stres bozukluğu, Çocuklarda Davranış Bozuklukları , Panik Atak , Yetişkin Psikolojisi, Duygular, Stres, Fobiler

Hizmetleri

 • Mesajlaşma
 • Sesli Görüşme
 • Görüntülü Görüşme
 • User Image

  Pelin Hanım sorunlarımla çok yakından ilgileniyor.Verdiği testler, ödevler ve çözüm yolları benim için çok faydalı oldu hala görüşmeye devam ediyorum.Gösterdiği çabadan ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • User Image

  Pelin Hanım sorunlarımla çok yakından ilgileniyor.Verdiği testler, ödevler ve çözüm yolları sorunlarım için çok faydalı oldu ve hala görüşmeye devam ediyorum.Kendisine gösterdiği çabadan ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • User Image

  Pelin psikolog ile görüşmek çok güzeldi gerçekten ilk seansta bile hemen güvenip ısınabildim sorunlarla yakından ilgilenip kendinizi değerli hissetmenizi sağlıyor yaydığı pozitif enerjiyle gerçekten daha da pozitif olmamı sağladı teşekkürler her şey için…

 • User Image

  Henüz görüşmenin ilk aşamasında bile kendinizi çok rahat hissedeceğiniz! Güvenerek bir çok konuda destek olabileceğinizden emin olun. Seans sonrası bir huzur kaplayacak sizide :) Sonra iyi ki diyebileceksiniz. Tavsiye ediyorum. Sağlıklı günler.

 • User Image

  Pelin Hanımla ilk görüşmenin hemen ardından kendimi rahatlamış ve daha iyi hissederken buldum. Yaklaşımları ve tutumu hem profesyonel; enerjisiyle, pozitifliği ile de çok rahat ve güven dolu bir ortam yaratıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.