Batuhan Aybars Özeker

Uzman Klinik Psikolog

50 Dakika / 200 TL

Mesaj . Sesli . Görüntülü

1993 Yılında İzmir/Konakta doğdum. Buca Lisesinden mezun oldum. Daha sonra Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümünden (%100 İngilizce) mezun oldum. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansına başladım. Yüksek lisans sırasında Prof. Dr. Burcu Çakaloz'dan süpervizyon eğitimi aldım. 2020 Eylül ayında Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamladım. Aldığım derslerden bazıları şunlardır; *Şema Terapi *Bilişsel Davranışçı Terapi *Psikodinamik Psikoterapi *Psikolojik Testler 2019 yılından beri aktif olarak danışan görmekteyim. Özel bir danışmanlık merkezinde danışanlarımı yüz yüze görürken, aynı zamanda online olarak da seanslarımı gerçekleştirmekteyim. Şu ana kadar bir çok alanda danışan alma fırsatım oldu. Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Travmalar , Kişilik Bozuklukları, Yeme Bozuklukları v.b. konularda deneyim sahibi oldum. 2019 Aralık ayında Cengiz Dede Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde işe başladım ve halen devam etmekteyim. Seanslarımda kişiye uygun bulduğum terapi modeli ile yaklaşmaktayım. En yaygın olarak uyguladığım terapi modelleri ; Bilişsel Davranışçı terapi ve Aktarım Odaklı Terapi modelleridir.

Eğitim

Deneyim Süresi

  • 3

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

  • Yetişkin, Travma, Kişilik Bozuklukları, Depresyon, Stresle Başa Çıkma, Yeme Bozukluğu, Cinsel İşlev Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Kaygı, Klinik Psikoloji, OKB

Hizmetleri

  • Mesajlaşma
  • Sesli Görüşme
  • Görüntülü Görüşme
  • User Image

    Batuhan Aybars bey ile yeni tanıştım ve kendisine teşekkür ediyorum. Kalıp cümle ve yaklaşımlardan uzakta samimiyetle dinleyip, yorumladı. Enerjisi çok güzel, tespitlerini dile getirdiği zamanlarda beni anladığını hissettim. Mesleğini severek icra ettiği o kadar açık ki bir noktada yıllardır tanışıyor duygusu ve rahatlığı ile içimi döktüm.