Elif Özeker

Uzman Klinik Psikolog

50 Dakika / 550 TL

Mesaj . Sesli . Görüntülü

1994 yılında İstanbul’da doğdum. 2018 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce Psikoloji lisans programından mezun oldum. Mezun olur olmaz İstanbul’da bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışmaya başladım. Yaklaşık iki yıl boyunca özel gereksinimli çocuklar ve aileleri ile çalıştım. 2023 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programından mezun oldum. Bunlara ek olarak, Balıklı Rum Hastanesi’nde (2016) ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde (2021) staj yaptım. Aktif olarak Bilişsel Davranışçı, Çözüm Odaklı terapi ekolleri ile çalışmaktayım. Bir süredir de kişilik bozuklukları üzerine Aktarım Odaklı Terapi ekolünü kullanmaktayım. Ne olduğu önemlidir, başımızdan nelerin geçtiği ve nelerle karşı karşıya kaldığımız… Daha önemli olan şey ise bu olanlardan sonra neler yapabileceğimizdir. Çünkü insan geleceği veya bir başkasını kontrol edemez, kendi bakış açısını ve deneyimlerine karşı yorumunu hayatına olumlu katkıda bulunmak ve aksiyon almak üzere düzenleyebilir. Bunu yapabildiğinde ise kendi özerkliğini kazanmış, ruhsal olarak daha sağlıklı biri olacaktır. Psikoloji bilimi bir bahrimuhittir; derinliği ve zenginliği zihnimiz, deneyimlerimiz, duygularımızdan gelir. Hedeflerim doğrultusunda ilerleme ve bir diğerini anlama yolculuğundan duyduğum heyecanı ve mutluluğu gayretimle, bilgilerimle her daim taçlandırmaya uğraşıyorum. Öğrenme merakı insanın başına gelen kronik bir hâldir; o merakı dinleyip harekete geçmek ise onun tedavisidir.

Eğitim

Deneyim Süresi

 • 3 yıl

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

 • fobiler, depresyon, okb, panik bozukluk, aile ve çift sorunları, Kaygı bozuklukları, travma sonrası stres bozukluğu , Yas kayıp, yeme bozuklukları, Çocuklarda davranış bozuklukları, Yetişkin, Ergen psikolojisi, sınav kaygısı, Ayrılık ve boşanma, İlişki bağımlılığı, Erteleme davranışı, Sosyal fobi, Aile ile psikoeğitim (çocuk-ergen), İlişkilerde bağlanma ve uyum sorunları

Hizmetleri

 • Mesajlaşma
 • Sesli Görüşme
 • Görüntülü Görüşme
 • User Image

  Elif Hanım gerçekten çok iyi biri Aradaki sıcakkanlılık sizin aranızdaki bağı hemen oluşturuyor. Zor geçen günlerimde benimle çok ilgilenmişti. Tam bir umutsuz bir vakaydım, Seanslara başladığım günden beri çok fazla katkısı oldu. Doğru sağlıklı karar alma surecimde en büyük destekçim oldu. Artık kendimi çok daha iyi hissediyorum. Bu arada seanslara devam ediyorum İlgisi ve samimiyeti için teşekkür ederim. Tereddütsüz tercih edebilirsiniz :)

 • User Image

  Elif hanımla seansları çok güzel geçti , kendisi çok samimi ve çok ilgili. Gerçekten sorunlarımı dinleyip bana çok yardımcı oldu. Ve en güzel yanı herşeyi kişiye özgü olarak yapması bu bence etkili olmasındaki neden. Her haftada dahada gelişip toparladım. Hiç tereddüt etmeden yardım alabileceğiniz bir psikolog bence .

 • User Image

  Elif hanımla seanslarım çok verimli geçti , adete psikoloji banada büyük bir zevkle öğretiyor. Çok samimi ve içten olduğu için çok rahat oluyorum terapilerde . En güzel yanı ise kişiye özgü olarak herşeyi yapması . Çok güzel dinleyip nedenlerini bulması ve çözüm üretmesi büyülüyor. Çoğu konuda beni kendime getirdi çok memnun kaldım ..