Çağla Atmaca

Psikolog

50 Dakika / 200 TL

Mesaj .

1996 yılında Adana'nın Seyhan ilçesinde dünyaya geldim. ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerimi Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da bitirerek üniversite için Türkiye'ye kesin dönüş yapmış oldum. Psikoloji lisans programımı Nişantaşı Üniversitesi'nde derece ile bitirerek mezun oldum. Lisans programım boyunca birçok klinik ve çeşitli kurumlarda gönüllü olarak stajyer psikologluk yaptım ve bunun yanı sıra ruh sağlığı alanında birçok eğitim aldım. Dolu dolu geçirdiğim ve başarılı olduğum üniversitemden 2019 yılı itibari ile mezun oldum. Bilim alanında çeşitli internet sitelerinde özellikle evrim, evrimsel psikoloji, nöropsikoloji, bilişsel psikoloji, aile ve eş ilişkileri üzerine yazarlık yaptım. Şuan halihazırda içeriklerini ürettiğim ve editörlüğünü yaptığım bir internet sitesi bulunmakta. Ayrıca bugünlerde devam etmekte olan cinsel terapi ve bilişsel davranışçı terapi üzerine eğitimler alıyorum. Okuyup araştırmayı, yaşamın her günü öğrendiklerimin üzerlerine bir yenilerini ekleyerek kendimi geliştirmeyi görev edinmiş biri olarak ruh sağlığı alanında danışanlarıma yararlı hizmetler vermeyi umuyor bu doğrultuda yapılması ve alınması gereken her türlü eğitimi almaya özen ve gayret gösteriyorum.

Eğitim

Deneyim Süresi

 • 4

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

 • Ergen psikolojisi, Çocuklarda dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite, Yetişkin Psikolojisi, Anksiyete, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Depresyon, Aile ve eş ilişkileri, Uyku Bozuklukları, Nefes egzersizleri, Mindfulness

Hizmetleri

 • Mesajlaşma
 • User Image

  Çağla hanımla 3 seansımız oldu güler yüzlü ve çok sevimli birisi kesinlikle kibirli ve suçlayıcı tarzda bir yaklaşımı yok. Seanslarımız çok eğlenceli ve gayet iyi ilerliyor daha ileriki zamanlarda bana çok daha iyi geleceğine de eminim 😊

 • User Image

  O kadar güzel, düşünceli, kibar bir kadın ki… anlattıklarımı başkaları gibi eleştirmek yerine, dinleyip empati yapıp bana farklı bir bakış açısı kazandırdı. Gerçekten çok değerli bir insan. Mutlaka randevu alıp bir paylaşım yapmalısınız ♥️🌸

 • User Image

  Çok ilgili ve bilgili çok yardımcı oldu çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

 • User Image

  Çok ilgili, düşünceli, kibar ve danışanıyla tamamen bağdaşıp eleştiriler yapıp örnekler vermek yerine tamamen çözüm odaklı yaklaşan bi kişi. Çok değerli bence danışacak birisini arıyorsanız mutlaka Çağla hanımı tercih etmelisiniz.

 • User Image

  Çağla hanım 2 aydır tanıyorum çok memnun kendisinden güler yüz ilgilenmesi benimle beni tekrar hayata bağladı arkadaş gibi oldu benle işinde iyi uzman iyi ki var

 • User Image

  Çağla hanım samimi ve ilgili tavrıyla yakın arkadaşımla konuşuyormuşum gibi hissettirdi ve gerçekten kötü hissettiğim bir dönemde bana çok iyi geldi. Kendisine tekrar teşekkür ederim, şüpheye düşmeden görüşmenizi tavsiye ediyorum

 • User Image

  Çağla hanım gerek diksiyonu gerekse bakış açıları itibariyle beni mest etti. Mutlaka ama mutlaka seans almanızı öneririm. Herkese sağlıklı günler dilerim..

 • User Image

  Uzun zamandır kendimi bu kadar iyi hissetmemiştim diyebilirim. İlk seansta bile farketti. Mutlaka tavsiye ediyorum. Tereddüt etmeden görüşebilirsiniz.

 • User Image

  Çağla Hanımla henüz ilk seansımız olmasına rağmen daha rahatlamış hissediyorum. Kendisinin bilgi ve deneyimi, hoş ses tonu ve anlayışlı yaklaşımıyla birleşince emin ellerde olduğunuzu anlıyorsunuz.

 • User Image

  Çağla hanımı herkese tavsiye ederim gerçekten çok ilgili ve işini iyi yapan bir psikolog 🙂

 • User Image

  Çağla Hanımla konuşurken kendimi çok rahat hissediyorum. Karşımda arkadaşım varmış da dertleşiyormuşuz gibi... Zor geçen bir günümde benimle çok ilgilenmişti. İlgisi ve samimiyeti için teşekkür ederim. Tereddütsüz tercih edebilirsiniz :)

 • User Image

  Herkese merhaba Çağla hanımla 2. Seansım ve kendimi yalnız hissetmiyorum artık. Kendimi iyi hissediyorum. Kibar ve anlayışlı birisi.

 • User Image

  Çağla Hanım ile birkaç seans görüştük. İçten yaklaşımı ve kurduğu empati sayesinde “Kabul etme ve kararlılık” konusunda beni ikna etti. Yaptığımız konuşmalarla birlikte gerçek mânâda yaşadığım problemleri aşabildim. Aklıma takılanları ve merak ettiğim tüm soruları sormam için ideal ve ferah bir konuşma alanı yaratmak adına ziyadesiyle çabaladı. Görüşmelerimizi özetlemek gerekirse, özüme döndüğümü hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim. Desteğe ihtiyaç duyduğumda her zaman kendisine ulaşacağımı biliyorum ve danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 • User Image

  Harika bir insan gerçekten de, bir çok kişiyle denedim terapi ama hiç birinde enerjim tutmamıştı. Çağla Hanım her anlamıyla hayatıma pozitif etki yaratmaya başladı ve devam ediyor. Umarım uzunca bir süre devam ederiz birlikte. Kesinlikle danışmanlık hizmeti arayan arkadaşlar için tavsiye ediyorum.

 • User Image

  Çağla hanım ile sadece 1 seans görüşmemize rağmen görüşmeden sonra kendime özsevkat yaparak bazı durumların farkına varmamı sağladı ve bu gerçekten aradan geçen zamanda hayatımı olumlu yönde düzene girdiğini farkettim her şey için kendisine buradan tekrardan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. :):)

 • User Image

  Çağla hanım gerçekten bir psikologtan öte arkadaşınız gibi sıcak samimi ve bir okadar da nazik. Sorunlarımın çoğunu ilgi ve sabırla dinledi. Artik kendimi çok daha iyi hissediyorum. Danışmanlik hizmeti arayanlara tavsiye ediyorum.

 • User Image

  İlk seansımızı yaptık, oldukça memnun kaldım. Anlayışlı ve profesyonel, tavsiye ederim. :)

 • User Image

  Çağla hanımla birkaç seans yaptık. İlgili ve nazik birisi. Yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Sizi anlamaya calisiyor, Danışmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • User Image

  Çağla Hanım'a ilgisinden ve objektifliğinden dolayı teşekkür ederim :)

 • User Image

  İlk seansımdı ama son olmayacak. Güleryüzlülüğü ve dostane yaklaşımıyla seansın nasıl geçtiğini anlayamadım. Ve çok da nazik. Konuşmak ve içimi dökmek çok iyi geldi. İlgi alakasından dolayı teşekkür ederim, haftaya görüşmek dileğiyle :)

 • User Image

  Çağla Hanım inanılmaz bilgili ve çok sevecen bir psikolog. Önerdiği kitaplar, teknikler ve terapisi çok başarılı. Karşısında kendinizi çok rahat hissediyorsunuz ve bir şeylerin yoluna gireceğine olan inancınız artıyor. Kısa bir sürede yaşamınızı ve zihninizi toparlamanız için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. :)

 • User Image

  Çağla Hanım ile ikinci seansımızı tamamladık . Bu kadar kısa sürede gerçekten iyi hissettirmesi ve denk gelmemiz bir mucize gibi :) O kadar içten ve samimi ki konuşurken vaktin nasıl geçtiğini bile anlamıyorum. Çağla Hanımla konuşurken yıllardır tanıdığım biriyle konuşuyorum hissi veriyor ve kendimi rahatça ifade etmemi sağlıyor. Önerileri, derinliği ve bilgisi çok kuvvetli. İlgi ve alakası, nazik tutumu ve hissettirdiği her şey için teşekkür ederim :) Seanslarıma devam edeceğim, herkese tavsiye ediyorum :)

 • User Image

  Çağla Hanım yıllardır farkına varamadığım gerçekleri daha ilk seansımda bana fark ettirip, yıllardır aşamadığım şeylerinaşabilmemi ikinci seansıma kadar çoktan sağlamıştı bile. Değerli görüşleriyle de hayata bakış açımı çok daha pozitif bir noktaya çekmeyi çok kısa bir sürede başardı. Daha önce de başka psikologlardan seanslar almış biri olarak, en kısa sürede en çok Çağla Hanımla ilerleme katettiğimi çok rahatlıkla söyleyebilirim. İyi ki tanımışım. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim tekrar.