Rabia ASLAN

Uzman Klinik Psikolog

50 Dakika / 950 TL

Sesli . Görüntülü

Merhabalar ben Uzman Klinik Psikolog Rabia Aslan. Psikoloji lisans eğitimimi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefke Avrupa Üniversitesinde 2019 yılında tamamlayıp aynı yıl içerisinde Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümüne devam ettim. Eğitim hayatım boyunca Lefke Avrupa Üniversitesi Öçemde, cerrahpaşa tıp fakültesinde, özel eğitim kurumlarında stajlarımı tamamladım. 2019-2021 yılları arasında belirli aralıklarda çeşitli özel eğitim kurumlarında, hastane ve danışmanlık merkezlerinde psikolog olarak çalıştım, suriyeli göçmenlerle gönüllü psikolog olarak çalışmalar yürüttüm. Azerbaycan Fevkalade Haller Nazırlığı Dağlık/ Karabağ savaşı sonrası şehit aileleri, gazi ve terör madurlarına(yetişkin, çocuk ve ergen) psikolojik destek projesinde psikolog olarak görev aldım. Azerbaycan Bakü Telesemia Hastanesinde Uzman Klinik Psikolog olarak görev aldım. Aynı zamanda şuan Azerbaycan da Çocuk Sığınma Evinde Uzman Klinik Psikolog olarak görev almaktayım. 2019 yılında Toplumsal cinsiyet rollerine yönelik tutum üzerine çalışmalar yürüttüm aynı zamanda Göç, Travma üzerinede çalışmalar yürütmekteyim.

Eğitim

Deneyim Süresi

  • 5

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

  • Yetişkin, Çocuk ve Ergen, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Depresyon, Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Fobi, Özgül Fobi, Öfke kontrolü, Kaygı, Depresyon(Doğum sonrası), Sınav kaygısı, Stresle başa çıkma, Kayıp ve yas süreci, Çocuklarda Sınır Koyma Problemleri, Özgüven Eksikliği, Öfke Kontrolü, Kardeş Kıskançlığı, Ebeveynlik Tutumları, Ergenlik Sorunları, Çocukluk Çağı Depresyonu , Alt Islatma, Çocuk ve Ergen Psikolojisi

Hizmetleri

  • Sesli Görüşme
  • Görüntülü Görüşme
  • User Image

    İlk seans olmasına rağmen yaklaşımı ve tespitleriyle cok rahatlatıcı oldu.Alanında kesinlikle bilgi sahibi. Diğer senaslarında iyi geleceğine eminim.

  • User Image

    Kızımın kendisini çok kötü hissettiği bir dönemde ılımlı tavırları,sorunlar ile nasıl baş edeceğine dair taktikleri ile kızımı rahatlattı.. çok memnunuz ve her ihtiyacımız olduğunda destek alabileceğimiz için de kendimizi şanslı hissediyoruz..