Özgül Özdilekler

Uzman Klinik Psikolog

50 Dakika / 500 TL

Mesaj . Sesli . Görüntülü

1994 yılında Kıbrıs- Lefkoşa'da doğdum. 2012 yılında Bülent Ecevit Anadolu Lisesi'nden mezun oldum. İngilizce Psikoloji eğitimime Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nde başladım ve ikinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Sosyoloji programına kayıt oldum. 2015 yılı lisans eğitimim sırasında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nde Fen- Edebiyat Fakültesi'nde Asistan öğrenci olarak görev aldım. 2016 yılında Özel Eğitim Merkezi ve Yakın Doğu Üniversite Hastanesi, Psikiyatri Bölümü'nde gönüllü olarak staj yaptım. İkinci Üniversite olarak eğitim aldığım Anadolu Üniversitesi, sosyoloji bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Aynı zamanda, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Nöropsikoloji Laboratuvarı'nda araştırma asistanı olarak görev aldım. 2017 yılında, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Fen- Edebiyat Fakültesi 2.si olarak İngilizce Psikoloji bölümünden yüksek şeref ile mezun oldum ve Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programına kayıt oldum. 2018 yılında, Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Yakın Doğu Üniversite Hastanesi, Psikiyatri Bölümü'nde klinik stajlarımı tamamladım. 2019 yılında, Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek lisans programından 4.00/4.00 derece ile mezun oldum ve Yakın Doğu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Genel Psikoloji Doktora Programı’na kayıt oldum. Aynı zamanda Yakın Doğu Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak görev aldım. 2019 yılında, Atatürk Öğretmen Akademisi’nde pedagoji eğitimimi aldım ve 2020 yılında derece ile tamamladım. 2020 yılında, ilgi alanlarımdan olan felsefe alanında Anadolu Üniversitesi’nde eğitim almaya başladım. Doktora eğitimimde ise derslerimi başarılı bir şekilde tamamlamış ve "Doktora Yeterlilik Sınavı" mı da geçmiş bulunmaktayım. Doktora tez çalışmamı ise sürdürmekteyim. Bunlara ek olarak, "Çocuk ve Ergen Psikoterapisi", "Bilişsel Davranışçı Terapi" ve "Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi" eğitimlerimi başarı ile tamamladım. Çeşitli eğitimler alarak ve alanımda daha da ilerleyerek danışanlarıma en iyi hizmeti sunmak için çalışmayı sürdürmekteyim.

Eğitim

Deneyim Süresi

 • 9 yıl

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

 • Klinik Psikoloji, Genel Psikoloji, Depresyon, Kaygı, Stres, Aile Sorunları, Yaşam Değişiklikleri, İlişki Sorunları, Erteleme, Evlilik Sorunları, Uyku ve uykusuzluk, Ebeveynlik, Fobiler, Kişilerarası İlişkiler ve İletişim, Zaman Yönetimi, Çocuk ve Ergen, Sınav Kaygısı, Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Hizmetleri

 • Mesajlaşma
 • Sesli Görüşme
 • Görüntülü Görüşme
 • User Image

  Özgül Hanım'dan aldığım terapi bana iyi geldi, zaman su gibi akıp geçti, tavsiye ederim.

 • User Image

  Özgül hanımı görünce gülümsemekten konuşamadığım oluyor. Güleryüzü ve enerjisi bana çok iyi geldi. Zamanın hızlı geçmesinin yanında dolu dolu geçtiğini de hissediyorum, kesinlikle tavsiye ederim.

 • User Image

  Kendisine ve enerjisine hayran kaldım. Samimi enerjisiyle kendinizi rahatça anlatabileceğiniz biri. Sizi çok güzel dinliyor ve anlatmak istediğiniz anlıyor. İlk seansım bile bana çok iyi geldi, yolumuz uzun:)

 • User Image

  İlk defa psikolog destek aldığımdan görüşme öncesi biraz gergindim fakat seansımızda o kadar güler yüzlü ve sıcak kanlıydı ki duygularımı rahatlıkla ifade edebildim. Samimiyeti bana kesinlikle çok iyi geldi ve iyi ki de Özgül Hanımla terapiye başladım diyebiliyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini çok sevdim.

 • User Image

  Özgül Hanım ile tanışmadan önce ilk defa psikolojik destek alacağım için biraz gergindim. Fakat kendisi ile ilk seanstan bu yana iyi bir iletişim kurduk. Kendisi çok sıcakkanlı ve güler yüzlü. Yaşadığım bütün duygu ve olayları çekinmeden aktarabiliyorum, kendimi çok rahat hissediyorum seanslarımız esnasında. 5. seansı geride bıraktık ve daha önümüzde uzun bir yol var. Özgül Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.