Merve KAYKI

Uzman Psikolog, Çift ve aile terapisti

50 Dakika / 300 TL

Mesaj . Sesli . Görüntülü

Herkese Merhaba. Ben Merve KAYKI. Atılım Üniversitesi 2017 Psikoloji lisans mezunuyum. Aynı yıl MEB onaylı aile danışmanlığı eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ufuk Üniversitesi genel psikoloji yüksek lisans programını 2020 yılında başarıyla tamamladım ve Uzman Psikolog unvanına sahip oldum. 2018 yılından beri çeşitli eğitim kurumlarında ve danışmanlık merkezlerinde aktif olarak çalışmaktayım. Türk Psikologlar Derneği (TPD) asil üyesiyim.

Eğitim

Deneyim Süresi

  • 4 yıl

Sertifikalar

Uzmanlık Alanları

  • Aile Danışmanlığı , Cinsel Terapi , Çocuk-ergen danışmanlığı, Bireysel Danışmanlık, Eğitim-kariyer danışmanlığı, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Boşanma Sonrası Uyum Danışmanlığı, Travma ve Yas Danışmanlığı, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Aile İçi İletişim Problemleri, Sınav Kaygısı, Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Tırnak Yeme, Enürezis (Alt Islatma), Kardeş Kıskançlığı, Okul Zorluğu, Tuvalet Eğitimi, Uyku Bozukluğu, oyun terapisi, Çocuk değerlendirme testleri, Objektif testler, Çocuk gelişim testleri, Çocuklarda resim analizi, Çiftler Arası İletişim Problemleri , Ebeveyn Tutumları

Hizmetleri

  • Mesajlaşma
  • Sesli Görüşme
  • Görüntülü Görüşme
  • User Image

    Kendimi en çaresiz hissettiğim anda söyledikleriyle yüreğime ışık saçan bi insan olarak hayatım boyunca minnettar olacağım kendisine. Mesleğinin hakkını fazlasıyla veren başarılı bir kadın. Bir danışanı olarak kendisine çok teşekkür ediyorum.